neoficiálna webová stránka mestskej časti Žilina Zástranie

18.16 °C, jasná obloha


0 % | 1.03 km/h | 87 %

rozšírená predpoveď

neoficiálna webová stránka mestskej časti Žilina Zástranie

Pomoc pre strateného veľmi plachého psíka

10:02 26.10.2021 | kategória: oznamy


stratený pes

Dobrý deň ,

Obraciam sa na vás a všetkých občanov vašej obce Zástranie a prosím za všetkých hľadajúcich strateného malého psíka  o pomoc.

Psík pár dní po adopcii minulú stredu ušiel novým majiteľom z obce Gbeľany. V piatok bol videný na družstve v obci Horný Vadičov .V sobotu ráno 8:20 bol videný na lúke pri vrchu Koňhora. Na zavolanie utiekol preč. V pondelok včera okolo 10:20 prebehol cez cestu v časti Nad rybníkom na ceste z K. Lúčky do Nededze. Stále ho márne hľadáme. Podľa všetkého hľadá cestu do psieho hotela Saurus v časti Zádubnie po analýze.

Psík je veľmi plachý, má v podstate strach z ľudí. Netreba na neho volať lebo utečie. Extrémna plachosť!!!!!!

Prosíme o pomoc v tom, že informovať občanov, že je to psík zo psieho hotela Saurus Žilina zdravotne v poriadku. Ak ho niekto uvidí nech sa ho nesnaží chytiť, ale odfotí ho a hneď zavolá majiteľku hotela pani Timkovú na mobil 0905 670 180, ku ktorej jedinej príde a bude zachránený. Akýkoľvek príhovor ku psíkovi, priblíženie alebo hodenie mu jedla ho vyplaší a utečie. Treba sa tváriť , že ho občan nevidí.

Psík má cez 1 rok , váži 7kg , nikoho nepohryzie lebo sa ľudí bojí. Má bližší vzťah k psíkom  ako k ľuďom. Je celý čierny , na hrudi a predných labkách bielu srsť. Pri úteku mal modrý obojok. GPS stratil.

Ak by niekomu vošiel do dvora z hladu , treba uzavrieť dvor a ihneď volať na vyššie uvedený mobil.

Veľmi pekne ďakujeme  za spoluprácu Vám, vašim spolupracovníkom  a občanom za zvýšenie pozornosti a prípadnej informácii a foto.

 
S pozdravom

Libor Chyla

e-mail: chyla@avcproexpo.sk

mobil: +421 903 794 481


[zdroj: #]

uverejnené 79 dní

uverejnené 121 dní

uverejnené 122 dní

uverejnené 124 dní

uverejnené 207 dní

uverejnené 216 dní